Про компанію

Ми раді вітати вас в нашому інтернет - магазині медичного одягу " Bochi "
Ми - компанія, що динамічно розвивається, яка уперше заявила про себе в жовтні 2017 року на 26-ій Міжнародній медичній виставці PUBLIC HEALTH 2017. Після того, як перша лінія моделей вийшла на український ринок, ексклюзивний асортимент нашої продукції постійно розширюється.
Зважаючи на специфіку роботи представників сфери охорони здоров'я і організацій, що надають інші медичні послуги, ми реалізуємо сміливі і неординарні ідеї в розробці одягу. У пріоритеті - створення максимально зручної, сучасної і якісної медичної уніформи. Ми є виробниками, тому своїм клієнтам пропонуємо товари за кращими цінами, знижки. При необхідності на медичному одязі вишивається логотип лікарні або клініки. Ми не просто дотримуємося модних тенденцій в одязі, ми створюємо моду в медицині. Підкреслити свій унікальний стиль і яскраву індивідуальність з продукцією "Bochi" зможе кожен.

У нашому інтернет-магазині працюють професіонали з великим досвідом роботи. Ми знаємо свою справу і з повагою відносимося до кожного клієнта. На сайті ви зможете швидко і зручно придбати потрібний вам товар, не виходячи з будинку або офісу, вибираючи зручний для вас спосіб оплати. Доставка товару відбувається в найкоротші терміни у будь-яке місто і куточок України. При великому замовленні діють додаткові знижки і можливість безкоштовної доставки. Команда інтернет-магазину "Bochi" робить усе можливе для того, щоб ви прийшли до нас знову і знову. Ми зацікавлені в швидкому рішенні усіх спірних моментів, якщо раптом вони матимуть місце. На усі виникаючі питання відповість наш менеджер онлайн або по телефону +39 (097) 47 97 400

 

Ми відкриті до співпраці з корпоративними клієнтами. Медичний персонал залишиться задоволений! Чому вигідно купувати у нас bochi.com.ua - сучасний інтернет - магазин медичного спецодягу, що нестримно розвивається на ринку України. наш менеджер онлайн або по телефону.

   

                                   Доставка по усій Україні

 

Швидка і якісна доставка по усій Україні, у будь-яке місто і регіон . Відправляємо Ваше замовлення будь-кому зручним грузоперевозчиком.

 

  Якісна консультація                                 Гарантуємо якість товарів

Якщо є питання, сумніви або побажання, Ви можете завжди зв'язатися з нами по будь-яких вказаних контактах на сайті і отримати відповіді на усі питання, що цікавлять Вас.

 

Висока якість товару є надійним фундаментом нашої роботи.

Програма лояльності   Особистий кабінет

 

 

У кожного покупця, який реєструється і робить замовлення в нашому інтернет-магазині є свій особистий кабінет, в якому він завжди зможе ознайомитися з історією покупок, підписатися на розсилку новин і новинок, відредагувати персональні дані і інше...

Знижки, акції, спецпропозиції   Повернення і обмін товару

Щомісячні акції і зниження цін на популярні товари

 

Повернення і обмін товару здійснюється відповідно до закону "Про захист прав споживачів".