Доставка

                                     Приймаємо замовлення, оформляємо і уточнюємо час доставки.

                                       Збираємо замовлення. Перевіряємо цілісність товару.

                                      Доставляємо і передаємо товар покупцеві.

 

Інтернет-магазин "Bochi" пропонує для вас максимально зручні і швидкі способи доставки. Ми можемо запропонувати для вас декілька варіантів, термін виконання кожного з них залежатиме від вибраного способу.

Доставка товару здійснюється по усій території України.
Термін виконання замовлення зазвичай займає 1-3 робітників дня. Точний час відправки замовлення узгоджується з менеджером інтернет-магазину, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви оформите своє замовлення. 
Поштова доставка: 
Поштова доставка здійснюється службами Нова пошта, Деливери, Укрпошта і оплачується при отриманні замовлення згідно з тарифами компанії - перевізника. Комісію за послугу післяплати(пересилку грошей) оплачує покупець по тарифах служби доставки. 
При замовленні від 1000 грн доставка у будь-яку точку України безкоштовна.
Після відправки товару ми повідомимо Вам номер декларації. Обов'язково перевіряйте товар під час отримання на відсутність ушкоджень.

 

Обмін і умови повернення товару
Якщо ви виявили дефекти товару або ушкодження упаковки, вам необхідно повідомити нас і скласти акт на перевізника з вказівкою дефектів, які були виявлені. Якщо вам не підійшов розмір, течія 14 днів після відправки товару ви можете безкоштовно поміняти або повернути виріб. У разі повернення або обміну виробу пересилка оплачується замовником. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, і у разі підтвердження браку нашого виробу з нашої вини - ми повертаємо гроші за пересилку (чек / декларацію про оплату повернення / обміну зберігайте)
 
Важливо!
 Обмін / повернення здійснюється тільки за умови, якщо товар не був у використанні (відсутність слідів носки, плям і інших забруднень), збережений товарний вид і ярлики. Не підлягають обміну або поверненню брендовані вироби - вироби з ПІБ або вишивкою логотипів. Гарантійний термін товару обчислюється наново з дня його обміну.
У разі, якщо на момент обміну у продажу немає аналогічного товару, то покупець має право: 
- або придбати будь-який інший товар з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості; 
- або отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару; 
- або обміняти при першому ж надходженні відповідного товару у продаж. 
У разі повернення товару, кошти повертаються покупцеві після отримання нами товару і його перевірки. Переказ грошових коштів здійснюється на банківську карту покупця упродовж 5 робочих днів з моменту отримання нами виробу.
 Обмін / повернення виробів можна здійснити за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта" або за адресою: м. Дніпро, вул. Каруни, 75.